Časté otázky a odpovede

01. OBJEDNANIE TOVARU

Koľko trvá výroba produktu s vlastnou potlačou?

Všetky produkty máme stále skladom. V závislosti od počtu objednaných kusov Vám vieme Vašu objednávku vyrobiť a poslať v priebehu pár hodín. Štandardná doba dodania je 2-3 dni od prijatia objednávky, v prípade ak je problém s Vašou grafikou a musíme ju upraviť, predlžuje sa doba dodania o tento čas.

Je možné vytvoriť objednávku s vyšším počtom kusov, ako je v eshope definované?

V našom eshope máme preddefinované počty kusov (napr. 100, 250, 500). Môžete si však vybrať 500ks a objednať 4x, no v takomto prípade je lepšie nás kontaktovať a my Vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru pre vyšší počet objednaných kusov.

Čo ak mám logo alebo obrázok, ale neviem ho korektne spracovať v editore?

Ak potrebujete pomôcť s úpravou Vašich podkladov pre tlač, môžete nám Vašu predstavu a podklady poslať na mail info@potlac.si a my Vám zašleme grafický návrh na schválenie.

Vytvoril som objednávku, ale našiel som tam chybu. Dá sa opraviť?

Náš editor pre tvorbu potlače slúži iba na informatívne účely. Vidíte v ňom predpokladanú veľkosť potlače a cenu. Všetky objednávky spracovávajú naši grafici a v prípade nejasností, komunikujú so zákazníkom. Ak ste si našli chybu v zadaných podkladoch, čo najskôr nás kontaktujte emailom, alebo telefonicky.

02. POTLAČ PRODUKTOV

Akou technológiou potláčate produkty?

Všetky naše produkty potláčame digitálnou, 4-farebnou tlačiarnou bez možnosti piatej – bielej farby. Kvalita tlače je podobná ako na klasickej tlačiarni. Produkty, ktoré sú biele majú vo všeobecnosti krajšie a žiarivejšie farby, ECO produkty hnedé zasa jemne potláčajú farebnosť grafiky. Na biele produkty je teda lepšie voliť plnofarebné obrázky a logá, na hnedé je lepšie používať farebne jednoduchšie obrázky a logá. V prípade, že si neviete zvoliť a nemáte istotu, či Vaše podklady budú potlačené správne, požiadajte nás o nátlačok.

Čo ak mám už svoje tašky (alebo iné produkty) a chcel by som ich potlačiť

V takomto prípade Vám vieme Vaše produkty potlačiť a uhradíte nám iba cenu potlače. Produkty stací doručiť na našu adresu.

Aká je výhoda digitálnej potlače?

Najväčšou výhodou je pre Vás to, že vieme vyrobiť akúkoľvek potlač už od jedného ks v prípade, že potrebujete nátlačok. Veľká výhoda je aj to, že si môžete objednať napríklad 400ks tašiek, a každych 100ks s inou potlačou. Neplatíte pritom nič navyše (žiadna výroba sita alebo podobne). Môžete teda objednávať aj v minimálnom počte za cenu veľkonákladovej tlače.

Aká je kvalita digitálnej potlače produktov?

Digitálna potlač produktov využíva iba 4 základné farby bez možnosti podtlače bielej farby. To znamená, že potlač je menej sýta a nemusí spĺňať očakávanie zákazníka, hlavne na iných ako bielych produktoch. Každý zákazník ma preto právo požiadať o vytlačenie jedného nátlačku na vybraný produkt s dodanou vlastnou grafikou. Vaše podklady môžu byť vytlačené inak, ako sa Vám zobrazujú na monitore.

03. INFORMÁCIE K OBJEDNÁVKAM

Aká je záručná doba na tovar?

Na produkt máte štandardnú záruku dva roky podľa zákona. Záruka na tlač platí dva roky v prípade, že s produktom zaobchádzate v zmysle jeho použitia.

Čo robiť v prípade, že mi tovar nebol doručený?

Ak Vám tovar nepríde, ale dostali ste informáciu, že bol odoslaný, kontaktujte nás a my zistíme prečo Vám objednávka nebola doručená.

Sú obrázky produktov a ich farebné varianty plne totožné s farebným odtieňom produktu v skutočnosti?

Farebné rozdiely medzi obrázkami produktov na webstránke, vloženými obrázkami v editore a výsledným produktom sú. V závislosti od toho ako máte nastavený farebný profil na monitore či smart zariadení, môžu byť farby menej, alebo viac odlišné. Naša technológia tlače nepoužíva bielu farbu a preto bude aj výsledný produkt farebne odlišný.